BURCU USLU İLE

MAKYAJ WORKSHOP

Kendine özel bir makyaj stili yaratmak için hazır mısın? Herkesin yüz şekli ve göz şekli farklıdır ve bu farklılıkları doğru tanıyarak kendine en uygun makyaj stiline ulaşabilirsin. Kişiye özel makyaj (workshop) eğitimlerim, senin yüz şeklini ve göz şeklini doğru bir şekilde tanımanı ve kendine özgü bir makyaj stilini oluşturmanı öğretmek için tasarlandı.

Bu workshop ‘ta, Benimle birlikte çalışarak, senin yüz şeklini, göz şeklini, cilt tonunu ve özelliklerini analiz edeceğiz. Daha sonra, senin kişiliğin ve tercihlerin doğrultusunda senin için en uygun makyaj stili seçimi yapacağız. Workshop ‘ta öğreneceğin tekniklerle, makyajını nasıl daha belirgin hale getirebileceğini ve makyajında doğru renkleri nasıl kullanabileceğini de öğreneceksin.

Bununla birlikte, workshop ‘ta öğrendiklerini doğru bir şekilde uygulamanı öğretmek de benim için çok önemli. Workshop ‘ta öğrendiklerinle, kendi yüz şekline uygun bir makyaj nasıl yapacağını uygulamalı olarak öğreneceksin. Böylece, daha önce hiç görmediğin bir güzelliği keşfedecek ve kendine güvenle makyaj yapabileceksin.

Bu workshop senin için özel olarak tasarlandı ve senin kişiliğine, yüz şekline ve tercihlerine göre şekillendirilecek. Seni doğru makyaj stiline ve uygulama tekniklerine yönlendireceğiz. Kendine özel bir makyaj stili oluşturmak için seni bekliyoruz!

Hangi Workshop Sana Uygun?

  1. Temel Makyaj: Bu workshop'ta, katılımcılar günlük makyajın temellerini öğrenirken, kendi yüz şeklini, cilt tipini, göz şekline en uygun makyaj stilini, cilt tipine uygun olan ürün yapılarını, fondöten, allık, far, maskara ve ruj gibi temel ürünlerin nasıl kullanılacağı, makyaj ürünleri ve fırçalarının hijyeninin nasıl yapılacağı gibi bir çok konu hakkında pratik bilgiler öğrenecekler.

  2. Göz Makyajı: Bu workshop'ta, katılımcılar göz makyajı hakkında profesyonel makyaj trickleri ve farklı göz makyajı stillerini öğrenecekler. Örneğin, smokey eyes, cat eye, grafik eyeliner, renk teorisi ve gölgelendirme teknikleri gibi farklı stiller hakkında bilgi edinecekler.

  3. Cilt Bakımı ve Kusursuz Ten Makyajı: Bu workshop'ta, katılımcılar makyaj öncesi cilt bakımının önemini, cilt tiplerini, hangi cilt tipleri için hangi ürün yapılarını kullanmaları gerektiğini, Ten renginizin alt tonunu ve doğru ürün rengi seçmeyi, yüz hatlarını doğru boyutlandırma (kontür / Aydınlatma) teknikleri kullanarak ön plana çıkartmayı öğrenecekler.

  4. Gündüz / Gece Makyajı: Bu workshop'ta katılımcılar temel makyaj ürünleri ile pratik gündüz makyajı yapmayı ve bir kaç ürün daha ekleyerek gündüz makyajını gece makyajına taşımayı öğrenecekler. Özellikle çalışan kadınların makyaja ayıracak uzun dakikaları olmadığını çok iyi biliyorum ve bu workshopta aynı zamanda kısa sürede profesyonel görünmenin püf noktalarını da paylaşıyor olacağım.

  5. Gelin Makyajı: Bu workshop'ta, katılımcılara gelin makyajı yapmanın teknikleri ve püf noktalarını paylaşıyor olacağım. Bu, makyajın nasıl koordine edileceği, renk şemaları ve özel teknikler, gelinlik ve saç stilinize uygun makyaj stili seçmenin önemi, tüm gece boyunca kalıcılığı arttıracak ürünler ve trickler gibi konuların anlatılacağı, Bu workshop herhangi bir make-up artiste güvenemeyip, işi şansa bırakmak istemeyen ve kendi gelin makyajını yapmak isteyenler için oldukça verimli olacaktır.

Workshop'unu kişiselleştir...

  • Workshop 1 (yüz yüze) : Bu eğitim birebir hizmet alabileceğiniz, tüm ürünlerin ve malzemelerin bana ait olduğu, Workshop konusunu, tarihini, zamanını ve yerini sizin belirleyebileceğiniz, workshop çeşididir.

workshop süresi: 2 saat

  • Workshop 2 (zoom üzerinden): Bu eğitim birebir hizmet aldığınız, "Zoom" uygulaması üzerinden, uzaktan eğitim alabileceğiniz ve kendi ürünlerinizi kullanabileceğiniz workshop çeşididir. Workshop konusunu, tarihini, yerini siz belirleyebiliyorsunuz.

workshop süresi: 2 saat

  • Workshop 3 (Grup): Bu eğitim, arkadaş grupları ve kalabalık etkinliklere katılmayı sevenler için ideal bir seçenektir. Minimum 3 kişi, maksimum 10 kişilik katılım sağlayabilir. Workshop konusu, tarihi ve zamanı önceden belirlenecektir ve tüm ürünler ve malzemeler bana ait olacaktır. Bir model üzerinde uygulamalı anlatım yapılacaktır. katılımcılar hem kendilerine, hem de yanındaki kişiye makyaj uygulaması yaparak farklı yüz tipi ve cilt tiplerini de deneyimleyeceklerdir.

workshop süresi: 2 - 4 saat

NOT: eğitim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için "Hizmetlerimiz" sekmesinden "Fiyat Listesi" gönderisine göz atınız ve ya detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.